REFERENCE HOSTŮ

Vážení hosté, velice si vážíme vaší návštěvy a zaslané reference. Uveřejňujeme pouze takové, které nám píšete vy, naši pravidelní návštěvníci. Tím je považujeme za objektivní a moc za ně děkujeme. Další a kompletní reference naleznete na jiných portálech.


 • Navsteva restaurace byla pro nas prijemnym zazitkem. Jidlo vyborne, obsluha mila a rychla a velike prekvapeni byl skveli tapas bar. Tesime se na dalsi navstevu a restauraci budeme radi doporucovat nasim znamym.

  - paní Horáčková, 21.12.2014
 • Určitě se tam ještě stavím, až bude otevřená zahrádka, ta mi připadala moc pěkná a stylová. Mají dražší, ale výborné Lambrusco. V nabídce např. i bio celozrnné těstoviny, nebo bezlepkové, což velmi oceňuji. Voda z kohoutku do karafy k vínu (i když na požádání) mi také přijde jako známka dobrého přístupu.

  - převzato z www.restu.cz, 25.11.2014
 • Krásné prostředí v centru Prahy. Ráda se sem vracím. Pozorný a milý personál. Pizza je vždy výtečná a bohatě plněná. Velký výběr nápojů. Dík chladnému počasí jsem zvolila zázvorový čaj a byl vynikající a zahřál.:-)

  - Anna Trdlová, 30.10.2014
 • Krásné prostředí, ochotný a příjemný personál a vynikající bohatě plněná pizza. Ostatně jako vždy. Na to že je tato restaurace v centru Prahy má i velmi dobré ceny. Chodím do této pizzerie už víc jak 10 let.

  - převzato z www.restu.cz, 9.8.2014
 • Dobrý večer, byla jsem v pizzerii Carlo již podruhé a jsem velice spokojena jak s prostředím, jídlem, výborným pivem i vínem, ochotným personálem a v neposlední řadě i hudbou (it), která se tam hodí. Doporučila jsem ji i dalším známým a nepochybně ji zase navštívím.

  - Martina Koubová, 7.7.2014
 • Navštívili restauraci mnohokrát, a to se mi ještě nezklamal. Uvnitř je velmi útulný, personál je ochotný a ochotný a jídla jsou prostě dokonalé. Mají tam velký výběr těstovin a také gratinované noky nebo lasagne, včetně ryb, steaků a salátů. Tato restaurace je rozhodně místem k návštěvě

  - převzato a přeloženo z www.tripadvisor.com, 22.10.2014