MASO A RYBY - LÁVOVÝ GRILL

obsah se tvoří a bude během několika dnů.

A teď trochu podrobněji

  • Maso

    Všechny masa, která u nás připravujeme, pro vás pečlivě vybíráme od dobrých dodavatelů, dbáme na čerstvost a kvalitu. Všechny steaky, které vám nabízíme, připravujeme zásadně na lávovém grilu a tuto nabídku se snažíme vhodně doplňovat o další masové speciality, jako jsou různé druhy mas v úpravě Sous-vide, nebo různé speciální nabídky jihoamerických mas z plemenných stád.

  • Ryby

    Stejně jako u masa dbáme především na čerstvost ryb, které vám servírujeme. Jelikož u ryb je toto v srdci Evropy ještě složitější a těžší, není naše stálá nabídka až tak obsáhlá. Snažíme se ji vhodně a pružně doplňovat o čerstvé ryby, které jsou momentálně k dostání na trhu, ale nikdy se u nás nedočkáte mražených či jinak podobně znehodnocených ryb, či mořských plodů.

    Ryby bereme od jediného přímého dovozce, který rozváží chlazené ryby přímo od rybářů. Tím jsme tedy vždy omezeni jeho aktuální úzkou nabídkou a množstvím, což je pro tuto nejčerstvější cestu specifické. Ryby ve stálé nabídce nakupujeme již standardní cestou při zachování všech kvalitativních požadavků.